Uzdrowienie na Kursie Alfa

Opublikowano w Świadectwa

W 2012 r. dowiedziałam się po badaniach mammograficznych, że w lewej piersi są zmiany. Dostałam skierowanie na ponowne badanie do Gliwic. Jednak poszłam prywatnie do chirurga onkologa, który stwierdził torbiel. Wyznaczył następną wizytę kontrolną w październiku 2013r., po której okazało się, że torbiel się powiększa. Lekarz wyznaczył następne badanie na styczeń 2014 r.

W październiku 2013r. poszłam na Kurs Alfa. Na jednym ze spotkań w grudniu był temat uzdrowienia. Po wykładzie modliliśmy się o uzdrowienie. Animatorzy zaprosili uczestników, by się za nich indywidualnie pomodlić. Ja poszłam do animatorki, opowiedziałam, o co chcę prosić Pana Boga i gorąco się modliłam. Po modlitwie animatorka powiedziała mi, że podczas modlitwy czuła, jakby ktoś dotknął ją w lewą pierś. Słysząc to, doznałam uczucia spokoju.

W lutym 2014 r. poszłam na badania lekarskie, które wykazały brak jakichkolwiek zmian w piersiach. Od poprzedniego badania minęły 4 miesiące - wyniki diametralnie różne. Ja wiem, co się w tym czasie wydarzyło. Wierzę, że u Pana Boga wszystko jest możliwe i jestem Mu wdzięczna za moje wyzdrowienie.

Urszula

Kontakt

tel. 530 109 851
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Nr konta: 15175000120000000037744085

Szybki dostęp