Seminarium uzdrowienia wewnętrznego

Opublikowano w News

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Na czas kwarantanny Katolicka Odnowa w Duchu Świętym organizuje Internetowe Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego.

Małe grupki z naszej wspólnoty przy par. Świętej Rodziny w Piekarach wchodzą w tę formację w całości.

Proponujemy udział również osobom z innych grupek oraz tym, którzy jeszcze małej grupy dzielenia nie mają. Może to być robione niezależnie np. od formacji 'Kocham Kościół'. W tym przypadku będziemy organizowali dla Was dodatkowe grupy dzielenia prowadzone przez animatora.

Jeśli chcesz się zapisać, trzeba:

1. Zgłosić się na seminarium klikając tutaj...

Rozpoczęcie SUW planowane jest na 27.04.2020 r. Co tydzień, każdy uczestnik, który zapisze się w formularzu, otrzyma maila z krótkim wprowadzeniem, materiałami do formacji oraz linkiem do nagranej przez naszych głoszących konferencji. Wszystkie te materiały będą zamieszczone na stronie odnowa.org w odpowiedniej zakładce, do której, jak wspomnieliśmy wyżej, uczestnicy dostają linka w mailu.

2. Napisać lub zadzwonić do Doroty Jurczyńskiej z informacją, że będziecie uczestniczyli w seminarium i prosicie o przydzielenie do małej grupy. Kontakt do Doroty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 530 614 648. Podajcie wtedy jakieś dane kontaktowe do siebie.

3. Od przyszłego tygodnia przerabiacie otrzymane z odnowa.org materiały.

4. Dorota albo przydzielony Wam animator skontaktuje się z Wami z informacją, kiedy będzie spotkanie małej grupy. Będą to spotkania online. Potrzebny jest telefon komórkowy albo komputer/laptop z dostępem do internetu.

Ważny jest akapit na stronie z zapisami, mówiący o tym, że należy wcześniej przeżyć któreś z podanych rekolekcji, na których podjąłeś decyzję uznania Jezusa jako Pana i Zbawiciela.

Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego jest to kolejny etap formacji we wspólnocie. Trwa ono zazwyczaj ok. 9-12 tygodni. SUW jest przeznaczone dla osób, które formują się we wspólnocie przez dłuższy czas i przeżyły już Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO), Seminarium Odnowy Wiary (SOW) lub inne rekolekcje kerygmatyczne np. Kurs Alfa/Kurs Filip/Kurs Nowe Życie.

Kontakt

tel. 530 109 851
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Nr konta: 15175000120000000037744085

Szybki dostęp