Najbliższe wydarzenia

Spotkanie modlitewne - 6.08, g. 19.00, Brzozowice-Kamień
Spotkanie modlitewne - 12.08, g. 18.45, Świerklaniec 
Spotkanie modlitewne - 13.08, g. 19.00, par. Św. Rodziny, Piekary Śl.
Spotkanie modlitewne - 20.08, g. 19.00, Brzozowice-Kamień

Spotkanie modlitewne - 26.08, g. 18.45, Świerklaniec
Ognisko integracyjne - 27.08, g. 19.00, par. Św. Rodziny, Piekary Śl.

Wieczory uwielbienia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wieczory uwielbienia to czas stawania przed Bogiem ze świadomością, że On zna wszystkie nasze potrzeby. Uwielbiamy, czyli oddajemy Mu cześć, oddajemy Mu swoje życie, mówimy Mu, kim dla nas jest. Wszystkiemu towarzyszy radosna muzyka.


Obecnie planujemy, że wieczory będą odbywały się co 3 miesiące rotacyjnie w każdej parafii, w której jest obecna nasza wspólnota.

 

Add a comment

Kurs małżeński

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Kurs Małżeński to seria siedmiu spotkań stworzonych po to, aby pomóc każdej parze w pracy nad wzmocnieniem ich relacji.

Każde spotkanie rozpoczyna się poczęstunkiem. Pary siadają przy pięknie nakrytych, dwuosobowych stolikach, przy których serwowana jest im kolacja w towarzystwie przyjemnej muzyki. Prezentowany następnie wykład zawierający cenne treści jest przerywany ćwiczeniami, które uczestnicy wykonują w parach. Na Kursie Małżeńskim nie ma pracy w grupach. Z pewnością nie będzie trzeba dzielić się swoimi doświadczeniami małżeńskiego życia z kimkolwiek. Rozmowy w czasie Kursu Małżeńskiego toczą się pomiędzy małżonkami.

Nie mamy wątpliwości, że konieczne są okresowe badania techniczne naszych samochodów. Nie dziwimy się też ogromowi pracy i czasu, jaki poświęcają na przykład sportowcy na treningi i doskonalenia swojej techniki. Jest dla nas oczywiste, że największe życiowe osiągnięcia wymagają praktyki, szkolenia i poświęcenia.

Podobnie jest z małżeństwem. Silne, pełne miłości i trwające całe życie relacje nie są wynikiem przypadku. Wymagają pracy, wysiłku i wspólnego zaangażowania.

Kurs Małżeński to sposób, aby uczynić małżeństwo, choćby najbardziej szczęśliwe, jeszcze lepszym.


W ciągu kolejnych sesji kursu będziecie mogli odkryć praktyczne narzędzia, które pomogą Wam:

  • lepiej zrozumieć potrzeby innych
  • efektywnie się komunikować
  • pogłębiać więź poprzez rozwiązywanie konfliktów
  • uzdrowić wasze zranienia
  • zrozumieć wpływ wychowania na waszą relację
  • poprawić relacje z rodzicami i teściami
  • rozwinąć intymność seksualną
  • odkryć wasze języki miłości
  • i wiele, wiele więcej!

Kurs Małżeński został opracowany przez Nicky i Silę Lee, współautorów książek The Marriage Book i The Parenting Book. Są małżeństwem od ponad trzydziestu lat, mają czwórkę dzieci i są pracownikami Kościoła Świętej Trójcy w Brompton – londyńskiej parafii, z której wywodzi się Alpha. Nicky i Sila Lee pierwszy kurs poprowadzili w 1996 roku. Obecnie prowadzą oni kursy małżeńskie w parafii Holy Trinity Brompton trzy razy do roku. Każdorazowo uczestniczy w nich około 100 par małżeńskich. Ponadto w ciągu jednego roku odbywa się kilka tysięcy takich kursów w wielu krajach świata, także w Polsce.


Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Add a comment

Kontakt

tel. 530 109 851
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Nr konta: 15175000120000000037744085

Szybki dostęp