Uzdrowienie lewego oka

Opublikowano w Świadectwa

Mam na imię Asia. W tym roku na rekolekcjach na Górze Św Anny mocno wolałam do Taty o uzdrowienie mojego lewego oka. Choruje na nie od wielu lat.

Niby drobnostka - rzęsa rosnąca w stronę oka, ale konsekwencje poważne - uszkodzenie rogówki oka, potworny ból, również w nocy i przy ruszaniu gałką oczną oraz widzenie przez mgłę. Gdy pierwszy raz usłyszałam słowa poznania, że Pan Bóg uzdrawia podrażnioną powiekę lewego oka nie wyszłam z wiarą po modlitwę, tylko rozmyślałam czy to do mnie. Na moje szczęście Pan Bóg przemówił do mnie prościej i usłyszałam słowa poznania, że Pan Bóg uzdrawia lewe oko. Tym razem nie zawahałam się ani chwili i przyjęłam z wiarą to uzdrowienie. Ból oka zniknął a ostrość widzenia poprawiła się b wyraźnie!

Na szczęście Pan Bóg na tym nie poprzestał ! Tegoroczne rekolekcje były dla mnie b trudnym doświadczeniem z powodu kilku wydarzeń . Miałam ochotę spakować się i wracać do domu już w czwartek. Pytałam Pana Boga czego przez ten trud chce mnie nauczyć i usiłowałam sama odpowiedzieć na to pytanie. W piątek, gdy powiedziałam świadectwo na temat uzdrowienia mojego oka przed cała wspólnotą rekolekcyjną Pan Bóg pokazał mi odpowiedź. Od wtorku gdy Pan Bóg pokazał mi mój niewyznany grzech, którego nie umiałam się wyrzec, przez spowiedź i te trudne doświadczenie, które wymagało walki z tym grzechem aż po danie świadectwa. Zobaczyłam co Pan Bóg uzdrowił we mnie, w moim sercu. Każdy, kto mnie zna nigdy nie powiedziałby o mnie, że dam radę wyjść na środek i powiedzieć świadectwo . Macie racje, to prawda. Gdyby nie uzdrowienie wewn, którego dokonał w tym czasie Pan Bóg nie dałabym rady.

Chwała Tobie Tato za te uzdrowienia i wolność, którą mamy w Tobie. Dziękuje