Grupa AA "Razem"

W Szkółce Środowiskowej w Świerklańcu przy ul. Oświęcimskiej 7, od przeszło dwóch lat spotyka się grupa ludzi, którzy stwierdzili, że nie umieją kontrolować własnego picia i że mają kłopoty przez alkohol.

Grupa AA ,,Razem" spotyka się w każdy wtorek o godz. 16.00.

Jeżeli chcesz rozpocząć nowe życie na trzeźwo i zacząć cieszyć się z tego, zapraszamy. Nie dajemy gotowych recept, nie nauczamy, ale przez własne doświadczenie dzielimy się jak żyjemy na trzeźwo, jakie mamy sukcesy i trudności. Każdy szuka własnej drogi trzeźwości i stara się w niej trwać, a siłą w abstynencji jest uczestnictwo w Mityngach AA. W każdy pierwszy wtorek miesiąca odbywają się ,,Mityngi Otwarte", na które zapraszamy także osoby których interesuje ten problem i są współuzależnione , mające problem choroby alkoholowej w rodzinie. 

Zapraszamy przyjdź a przekonasz się że zerwanie z alkoholem nie jest znowu takie trudne i niemożliwe. Obojętnie w jakim stadium jesteś. 

Przekonaj się sam. Zapewniamy anonimowość.


Osoba odpowiedzialna: Bernard Marchewka

 

Kontakt

tel. 530 109 851
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Nr konta: 15175000120000000037744085

Szybki dostęp