Wspólnota W DRODZE

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Jesteśmy wspólnotą charyzmatyczną należącą do ruchu Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym.

Witaj na stronie startowej

Ku uzdrowieniu: 1. Obraz Boga – uzdrowienie myślenia i wyobraźni

Email Drukuj PDF

Tematem pierwszego z serii spotkań o uzdrowieniu jest : Jesteś bezpieczny w ręku Ojca – uzdrowienie myślenia i wyobraźni dotyczących obrazu Boga Ojca.

Bóg jest jak Ojciec i Matka. Kocha nas miłością ojcowską i matczyną. Na Jego dłoniach jesteśmy absolutnie bezpieczni w każdej chwili i okolicznościach życia. Jednakże ta prawda jest w nas zafałszowana.

Kliknij 'Więcej...', by przeczytać treść konferencji lub tutaj, by jej wysłuchać.

 

Zabawa karnawałowa

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na bezalkoholową zabawę karnawałową 7 lutego do Radzionkowa do restauracji "U Letochy". W dobrej zabawie pomoże nam wodzirej Janusz Musiał. Cena wynosi 170zł od pary (single połówka). W cenie jedzenie, napoje, wodzirej i wynajęcie sali. Bawimy się od godz. 19.30 do ostatniego gościa. Liczba miejsc ograniczona. Jak się zgłosić? Kliknij Więcej...

 

Spotkanie modlitewne w Piekarach - start formacji "Ku uzdrowieniu"

Email Drukuj PDF

14 stycznia zapraszamy na spotkanie modlitewne do domu parafialnego par. p.w. Świętej Rodziny w Piekarach Śl. o godz. 18.40. Msza święta o 18.00. Zapewniamy opiekę dla dzieci.

Ważne!!! W tym roku w całej diecezji w Odnowie w Duchu Świętym poświęcamy uwagę szczególnie tematowi uzdrowienia, zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego, wspomnień, relacji oraz duchowego. Bez wątpienia każdy z nas tego potrzebuje. W pierwszym półroczu będziemy we wspólnocie pracować wokół tematów przygotowujących wierzącego do doświadczenia pełnego i trwałego uzdrowienia. Widzimy, że każdy z nas ma pewne nieprzepracowane dziedziny życia, które powodują, że problemy, mimo że są omadlane i zauważamy poprawę, to po jakimś czasie wracają. Dlatego podejmujemy pracę nad tym fundamentem. Formacja będzie obejmowała 6 tematów takich jak mój obraz Boga, uczucia, niechciane myśli, skutki słów własnych i innych ludzi, moja seksualność, hierarchia wartości, role w rodzinie, moja przeszłość, przebaczenie. Każdy z tematów zostanie omówiony na spotkaniu modlitewnym, a następnie pogłębimy go na dwóch spotkaniach w małych grupach. Dlatego zachęcamy Cię do uczestnictwa we wszystkich tych spotkaniach tak, by w pełni skorzystać z tej propozycji.

Rodzice proszeni są o wyposażenie dzieci w nożyczki i dobry klej.
 

Po Święcie Wspólnoty 2015

Email Drukuj PDF

4 stycznia przeżywaliśmy Święto Wspólnoty. Podczas koncertu uwielbienia staraliśmy się rozpoznać w Dzieciątku naszego Pana i Zbawiciela i oddać Mu chwałę. Podczas eucharystii dziękowaliśmy za dar wspólnoty i kolejny owocnie przeżyty rok. 52 osoby przystąpiły do Przymierza Wspólnoty. Kontynuowaliśmy dzielenie się radością w salkach parafialnych. Tam też powitaliśmy i omodliliśmy nowe osoby, które pojawiły się w naszym gronie w ostatnim roku.

Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z całej imprezy (fot. Jacek Tyczka), a na stronie parafii można obejrzeć dostępne są zdjęcia z części w kościele. Dziękujemy Asi Rojek za udokumentowanie tego wydarzenia.


Poprawiony: poniedziałek, 19 stycznia 2015 16:33
 

Zakończyliśmy Kurs Alfa

Email Drukuj PDF

16 grudnia zakończyliśmy tegoroczny Kurs Alfa w Kozłowej Górze. Razem z ekipą posługującą do końca dotrwało ponad 100 osób. Udał się nasz 'skok wiary', czyli dwa kursy równolegle na dwóch salach! Wielu spośród naszych Gości doświadczyło w czasie kursu działania Pana Boga, nastąpiły pozytywne zmiany w ich życiu, przy stołach zawiązały się przyjaźnie. Nic się nie kończy, ale wszystko się zaczyna - w końcu to Alfa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pracowali na Alfie, wspierali ją modlitewnie i finansowo, a także naszym Gospodarzom "Pod skrzydłami anioła".

Prosimy, piszcie komentarze, dzielcie się swoim przeżyciem kursu.

 


Strona 1 z 12

Newsletter
Logowanie


Wkrótce

Śr Sty 28 @19:00 - 21:45
Tarnowskie Góry, par. MB Królowej Pokoju
Msza w intencji uzdrowienia
Pt Sty 30 @18:30 - 20:30
Świerklaniec, par. Chrystusa Króla, dom parafialny
Spotkanie mężczyzn

Wydarzenia

styczeń 2015
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Statystyka

Użytkowników : 58
Artykułów : 184
Zakładki : 21
Odsłon : 67874