Wspólnota W DRODZE

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Jesteśmy wspólnotą charyzmatyczną należącą do ruchu Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym.

Witaj na stronie startowej

Spotkanie modlitewne w Piekarach

Email Drukuj PDF

3 czerwca zapraszamy na spotkanie modlitewne do domu parafialnego par. p.w. Świętej Rodziny w Piekarach Śl. o godz. 18.45. Msza święta o 18.00. Zapewniamy opiekę dla dzieci.

Rodzice proszeni są o wyposażenie dzieci w nożyczki i dobry klej.
 

Koncert "Bądź jak Jezus"

Email Drukuj PDF

Już w czwartek 4 czerwca (Boże Ciało) w Mysłowicach kolejna edycja Rodzinnego Koncertu Ekumenicznego "Bądź jak Jezus".

Na mysłowickim kąpielisku Słupna od godz. 15.00 zagra czołówka polskiej sceny chrześcijańskiej (m.in. New Day, Maleo Reggae Rockers, Natalia Niemen), amerykański zespół Leeland, a na deser Hillsong London (Jak wielki jest Bóg, Mój Jezu Mój Zbawco). To wspaniały czas na uwielbianie Jezusa, doświadczenie wspólnoty i świadectwo wiary. Wstęp wolny.

Więcej na www.badzjakjezus.pl

 

Ku uzdrowieniu: 3. Słowo ma moc - świadomość środowiska wzrostu

Email Drukuj PDF

Tematem trzeciego z serii spotkań o uzdrowieniu jest : Słowo ma moc - świadomość środowiska wzrostu

Osoba może żyć i się rozwijać tylko karmiąc się słowem. Potrzebujemy budować swoją tkankę personalistyczną z kolejnych słów. Ale do tego nie wystarczy znać sens danego słowa, trzeba aby stało się częścią mnie samego. Słuchając dobre słowa i realizując je przez prawdę, dobro i miłość sprawiam, że przyjmuję te wartości, a poczucie mojej godność rośnie. Chrystus jest Słowem wcielonym, zatem w Nim jest największy sens i materiał do budowy własnego życia. Boże Słowo ma moc nieskończoną. Przejęte z Biblii Boże spojrzenie na siebie powoduje otwartość i autentyczną miłość.

Kliknij 'Więcej...', by przeczytać treść konferencji.

 

Ku uzdrowieniu: 4. Samoakceptacja

Email Drukuj PDF

Tematem kolejnego z serii spotkań o uzdrowieniu jest Samoakceptacja.

Nieszczęściem rodzaju ludzkiego jest to, że większość z nas nawet nie starała się być tym, czym być mogła, nie próbowała wykorzystać pełni swoich możliwości. Niektórzy twierdzą iż przeciętny człowiek realizuje własne szanse tylko w dziesięciu procentach. W otaczającym go świecie widzi tylko dziesięć procent piękna. Tyleż samo zaledwie słyszy muzyki i poezji świata. Wyczuwa jedynie dziesiątą część aromatów, rozkoszuje się ledwie jedną dziesiątą pełni życia. Tylko w dziesięciu procentach otwiera się na uczucia, możliwości, piękno. Jego umysł potrafi pojąć, zrozumieć i ogarnąć ledwie drobną część tych myśli i refleksji, do jakich jest zdolny. Jego serce więc tylko w 10% żyje miłością. Umrze, tak naprawdę nigdy nie żyjąc, ani nie kochając. Nic bardziej przerażającego! Z całą stanowczością powinniśmy się sprzeciwiać nawet takiej myśli, a co dopiero możliwości nie zaznania prawdziwej miłości.

Kliknij 'Więcej...', by przeczytać treść konferencji lub posłuchać nagrania.

 

Zapisy na rekolekcje letnie

Email Drukuj PDF

W ciągu 10 dni na rekolekcje letnie "Jezus żyje" zapisało się ponad 1000 osób! Są jeszcze wolne miejsca na II turnusie. Jeśli ktoś nie zdążył zapisać się na turnus III, na którym w większości jedziemy jako wspólnota, to należy kontaktować się z sekretariatem: Dorota Jurczyńska, tel. 530 109 851. Tworzona jest lista rezerwowa. Jeżeli zwolnią się miejsca, to jeszcze przyjmiemy chętnych.

 


Strona 1 z 13

Newsletter
Logowanie


Wkrótce

Brak wydarzeń

Wydarzenia

maj 2015
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Pobierz kalendarz do czerwca 2015

Sondy

Którą piosenkę Kadosza chciałbyś śpiewać na naszych spotkaniach?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Statystyka

Użytkowników : 58
Artykułów : 196
Zakładki : 21
Odsłon : 73398