Wspólnota W DRODZE

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Jesteśmy razem, bo chcemy bliżej zaprzyjaźnić się z Jezusem Chrystusem, dzielić swoją wiarę z innymi, razem modlić się i odnajdywać swoje miejsce w Kościele.

Witaj na stronie startowej

Zakończyliśmy Kurs Alfa

Email Drukuj PDF

16 grudnia zakończyliśmy tegoroczny Kurs Alfa w Kozłowej Górze. Razem z ekipą posługującą do końca dotrwało ponad 100 osób. Udał się nasz 'skok wiary', czyli dwa kursy równolegle na dwóch salach! Wielu spośród naszych Gości doświadczyło w czasie kursu działania Pana Boga, nastąpiły pozytywne zmiany w ich życiu, przy stołach zawiązały się przyjaźnie. Nic się nie kończy, ale wszystko się zaczyna - w końcu to Alfa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pracowali na Alfie, wspierali ją modlitewnie i finansowo, a także naszym Gospodarzom "Pod skrzydłami anioła".

Prosimy, piszcie komentarze, dzielcie się swoim przeżyciem kursu.

 

Zdrowe dziecko i szczęście w rodzinie

Email Drukuj PDF

O tym jak wspólnotowa modlitwa wstawiennicza wyprosiła u Boga szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie dla dziecka oraz szczęście w rodzinie.

 

Krąg Biblijny

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego. Prowadzony jest przez ks. proboszcza oraz osoby świeckie.Najbliższe spotkanie w piątek, 19 grudnia o godz. 19.00 w salce parafialnej w Świerklańcu.

Czy pragniesz poznawać Boga przez Słowo, które do nas kieruje..., porozmawiać o tym, jak Go zrozumieć...,
 

Święto wspólnoty

Email Drukuj PDF

Jak zwykle z początkiem roku przeżywamy Święto Wspólnoty. Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków w niedzielę 4 stycznia o 15.00 do kościoła pw. Chrystusa Króla w Świerklańcu. Razem z naszym zespołem uwielbimy Jezusa Nowonarodzonego, a następnie przeżyjemy Eucharystię w intencji wspólnoty. Będzie to też czas odnowienia lub podjęcia po raz pierwszy Przymierza wspólnoty.

Następnie w domu katechetycznym świętujemy w najlepszym towarzystwie przy super ciastach, które upieczecie Uśmiech. Zapraszamy całe rodziny, również uczestników Kursu Alfa i wszystkich naszych sympatyków. Przynosimy ze sobą dobroci na stół, napoje itp.

 

Spotkanie wspólnoty młodzieżowej

Email Drukuj PDF

W Świerklańcu powstała wspólnota młodzieżowa. Jest to m.in. owoc przeżytych w lecie rekolekcji na Górze św. Anny, ale nie tylko. Kolejne spotkanie w sobotę 20 grudnia o 15.00 w salce parafialnej na I piętrze. Razem spotkanicznie uwielbiamy Boga, cieszymy się sobą nawzajem. Grupa jest w trakcie odkrywania swojej tożsamości, Ty również możesz mieć wpływ na jej kształt. Dołącz do nas.

 


Strona 1 z 11

Newsletter
Logowanie


Wkrótce

Wt Gru 30 @18:00 - 20:00
Świerklaniec, dom parafialny
Spotkanie przymierza

Wydarzenia

grudzień 2014
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Statystyka

Użytkowników : 58
Artykułów : 182
Zakładki : 21
Odsłon : 66432